O MNIE


Najszlachetniejszą ze sztuk jest sztuka uszczęśliwiania ludzi.
P.T. Barnum

Cześć! Co słychać?

Nazywam się Paweł, ale znajomi mówią na mnie Lebio. Jestem dość wysoki, dlatego zazwyczaj patrzę na każdego z góry. Zresztą góry to moja miłość, a we krwi mam góralską domieszkę. Pochodzę, wychowałem się i mieszkam w Gliwicach, ale przez chęć (hehe) zdobywania nauki i wyższego wykształcenia często bywam w Katowicach. Może nie jest to Oxford, ale też jest całkiem spoko. Lubię coś napisać, zrobić jakieś zdjęcie i dostawać atencję innych. W maju 2014 roku "my dreams came true" i powstała ta strona, dzięki której spełniam się w 100 % i mam wymówkę, żeby się nie uczyć. Jak każdy, marzę o tym, żeby codziennie rano budzić się, patrząc na brzeg Oceanu Atlantyckiego, pić kawę na tarasie, przeglądając świeżą prasę i pracować w gabinecie z wielkim oknem na ogród pełen egzotycznych roślin. Podobno trzeba mocno wierzyć w marzenia, a na pewno się spełnią. Ja wierzę.
A Ty?

WTF?


FOTO to wszystkie foteczki z sesji zdjęciowych, które wykonałem sam, własnymi "ręcami". No okej, może z pomocą makijażystów, stylistów i fryzjerów, ale czy to ważne? 
BEKA to teksty, które wydają mi się śmieszne, ale ja mam dziwne poczucie humoru, więc się nie sugerujcie. 
POWAGA to teksty, które napisałem bo się wkurwiłem, albo chciałem poruszyć jakiś ważny dla mnie temat i nie próbowałem obrócić go w żart.
ROZMOWY  to poprostu rozmowy. Z kim? Z każdym, kto w jakiś sposób mnie interesuje i chcę nim zainteresować innych. Albo go po prostu lubię. Albo chcę się nim podzielić ze światem bo uważam, że na to zasługuje. Powodów jest wiele. Nawet Ty możesz być taką ciekawą osobą! 
POPKULTURA to wszystkie newsiki oraz komentarze dotyczące tego, co na topie, co w showbiznesie, kto z kim, gdzie i dlaczego. 
LIFESTYLE - teksty, które powiedzą Ci co robić i jak żyć (albo zgnić). Do tego relacje z eventów o charakterze wszelakim. 


INSTAGRAM

@lebio.pl