Marietta Fiedor z Love Island Wyspa Miłości [FOTO]

Dokładnie na tydzień przed wylotem Marietty na nagrania do "Love Island Wyspa Miłości", udało nam się zrealizować sesję zdjęciową. Kilka stylizacji, różnych pomysłów, makijaży i fryzur. Jak zawsze u nas - lekka inspiracja z dużą dozą improwizacji!

Wtedy jeszcze nie sądziłem, że udział Marii w tym programie będzie mnie kosztował tyle nerwów! Codziennie, 22:15, Polsat, wyczekiwanie momentów z Mariettą, nerwica, monitoring wszystkich wzmianek w sieci - ogólnie dramat! Jak wszystko się skończy, potrzebuję tygodniowego SPA.

Wygraną w programie jest 100 tysięcy złotych. Istnieje jednak opcja, że jeśli wygrana osoba będzie chciała, może podzielić się hajsem na pół ze swoją połówką, z którą będzie ją coś tam łączyło. Znając Mariettę? Podzieli się na bank, nie zważając na to, z jakim ogórem trafiłaby do finału.

Kibicuję jej okropnie i to nie tylko dlatego, że się przyjaźnimy. Mam po prostu obiecane wakacje za hajs z Love Island, dlatego Was też proszę o to, żebyście trzymali za Mariettę kciuki i głosowali na nią w specjalnej aplikacji zupełnie za darmo. Chyba rozumiecie, jakie to dla mnie ważne?

Zostawiam Was z pierwszą turą zdjęć i lecę oglądać nowy odcinek Love Island - Wyspa Miłości! Cześć!

Sprawdźcie całą ekipę:
mod. Marietta Fiedor www.instagram.com/mariettafiedor
foto. Paweł Lebiedzińskiwww.instagram.com/lebio.pl
hair/mua. Sebastian Kmiećwww.instagram.com/kmiec.sebastian
edit. Ewelina Niemiecwww.instagram.com/emalovii

2 komentarze:

INSTAGRAM

@lebio.pl