Najlepsze hity latino na wakacje


Słońce, plaża, morska bryza, drinki z palemką i piasek w rowku. To pewnie o Was, bo ja już swoje wakacje miałem w maju. Dlatego kiedy Wy rzucacie frisbee gdzieś nad Adriatykiem, ja, w przerwie między pracą, snem i pracą, robię dla Was spis najlepszych piosenek latino, które pozwalają mi codziennie poczuć się chociaż przez chwilę jak na plaży w Lizbonie. No może przesadziłem. Bardziej takie Chechło, ale też jest okej.

W życiu mam swoje muzyczne fazy, które zmieniają się co jakiś czas, tak jak poglądy Magdaleny Ogórek. Raz słucham indie rocka i myślę o kupnie czarnej, skórzanej kurtki. Potem jestem nagle warszawiakiem, bo słucham Taco Hemingwaya i myślę o tym jak zrobić szybko 6 zer. Następną fazą są trapy i dubstepy, które mają mi rozwalić mózg, a na koniec przenoszę się w jazzowe, oldschoolowe rytmy razem z Tonym Benettem i Louisem Armstrongiem. Między każdą fazą pojawia się oczywiście szczypta guilty pleasure i eurowizyjnej muzyki - ale to już raczej takie elementy stałe. 

Jednak nigdy dotąd nie miałem fazy latino, a tu proszę... Nic nie wprawia w ruch mojego kuperka tak jak latynoskie rytmy, odrobina hiszpańskiego i grupowe układy taneczne! Oto piosenki, które pozwolą Wam poczuć to, co czuję ja, gdy ich słucham - egzotyczny orgazm bębenków. Polecam gorąco!

LO MALO - Aitana & Ana Guerra

CORAZON - Maluma

X (SPANGLISH VERSION) - Nicki Jam, J Balvin

1, 2, 3 - Sofia Reyes

ROBARTE UN BESO - Carlos Vives, Sebastian Yatra

NOCHE SIN DIA - Il Volo, Gente de Zona

FAZ GOSTO - Blaya

FUEGO (SPANISH VERSION) - Eleni Foureira

1 komentarz:

  1. Oesu Maluma facet mojego życia, ale osobiście wolę go w wydaniu z Ricki Martinem, z Shakirą albo "felices los 4". Polecam też Jennifer Lopez - Dinero! To jest miazga. Jakby co to zapraszam do siebie ;)

    OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

@lebio.pl