Najlepszy skład na Mistrzostwa Świata 2018


Po pierwszym meczu reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji wszyscy już raczej wiemy, jak skończy się nasza przygoda na tej imprezie. Ale może jeszcze nie jest za późno? Może jeszcze da radę zmienić kadrę na mundialu i ściągnąć prawdziwe gwiazdy, które zapewnią nam niesamowite emocje w drodze po mistrzostwo. Panie Nawałka, uruchamiaj Pan kontakty i ściągaj nowych zawodników do drużyny, bo czasu coraz mniej. Jako, że lubię gdy nasz kraj coś osiąga, chętnie pomogę w skompletowaniu tej właściwej "jedenastki", która pokona Japonię i Kolumbię. Proponuję taktykę 4-4-2.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018


NAPASTNICY:

Michał Wiśniewski

Jak dobrze wiemy, nic nie motywuje lepiej niż dobre pieniądze, zwłaszcza kiedy ogłaszasz bankructwo i pętelka na szyi powoli się zaciska. Michał już do niejednej bramki strzelał gole bezbłędnie, o czym mogą zaświadczyć wszystkie jego byłe żony. Dla zdesperowanego kolesia nie ma keine grenzen, więc nie ma co się zastanawiać. Gwarantuje, że po mundialu, wszyscy zafarbują się na czerwono.

Stifler z Warsaw Shore

Czy istnieje na tym świecie ktoś, kto ma większe parcie na strzelanie goli, niż Damian "Stifler" Zduńczyk? Dla "fejmu" zrobi wszystko, więc dajcie mu tylko piłkę. Problemem może być tylko fakt, że skoro na każdym kroku opowiada o swoim przyrodzeniu, to na boisku również grałby w otwarte karty.

POMOC:

Katarzyna Dowbor

Kasia już nie raz udowodniła w programie "Nasz nowy dom", że jeśli ktoś potrzebuje pomocy, to ona zawsze chętna. Co najważniejsze, pomaga zawsze z pozytywnym skutkiem. Tam kogoś zatrzyma, tu coś kopnie, nie przepuści żadnej piłki. Kasia jest niezbędna!

Magda Gessler

Nasze dobro narodowe. Kobieta, która pomogła już setkom restauratorów w całej Polsce, a jeszcze nikt nie dał jej za to pucharu. Chyba najwyższy czas. Trochę soli, trochę pieprzu, dwa listki lubczyku i kilka machnięć nogą. Madziula ma swoje sposoby na to, by gra toczyła się fair. Cały świat zakochałby się w jej rozsyłanych "besos" na prawo i lewo, a słynne okrzyki "Puuuuuu!" stałyby się hymnem Polski.

Margaret

Obserwując jej dokonania, można śmiało stwierdzić, że bardzo lubi grać na pomocy. Problem w tym, że swoją pomoc kieruje w stronę Szwedów, a nie Polaków. Tutaj udział w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji, tutaj koncert w Sztokholmie, występ dla lokalnej telewizji. Chętnie zapycha ich listy swoimi przebojami, więc wystarczy nią wstrząsnąć, pokazać do której bramki gra i zyskamy świetnego zawodnika.

Izabela Kisio-Skorupa (Mama Oli Kisio)

Ta kobieta serio potrzebuje pomocy. Może gdyby zrobiła w końcu coś dobrego, nie musiałaby tułać się po hostelach w Krakowie, robić zmyślonych biznesów, a jej sen o sławie, pieniądzach i blasku fleszy nareszcie by się spełnił.

OBRONA: 

Małgorzata Rozenek

Pani Gosia dzielnie broniła czystości w domach, a teraz patologię w programie "Projekt Lady". Doświadczenie ewidentnie jest, więc myślę, że cokolwiek damy jej do obrony, ona zrobi to dobrze. U niej nie ma miejsca na brak ochoty, bo w myśl głównych wartości programu, Pani Rozenek - Majdan zrobi to z godnością, szacunkiem i zaangażowaniem.

Joanna Krupa

Wystarczy postawić na murawie małego pieska, i powiedzieć jej, że ktoś z drużyny przeciwnej go kopnął. Joasia broni zacięcie wszystkich zwierząt na świecie, więc odpowiednia motywacja pozwoli jej na dobrą walkę w obronie.

Dorota Rabczewska "Doda"

Ilekroć ktoś ją o coś oskarżał, nigdy nic jej nie udowodnił. Kobieta wulkan, która nie da sobie w kaszę dmuchać. Zgodnie z jej cytatem: "Nieważna jest gra piłkarzy, ważne że mają duże pindole." I ona tego mentalnego pindola na bank ma ogromnego. Do tego ma długie nogi i zacięcie sportowca.

Mandaryna

Po ogromnym dramacie w Sopocie, kiedy Mandaryna próbowała zaśpiewać acapella początek swojej piosenki "Ev'ry night", później było tylko gorzej. Po wielkiej porażce na festiwalu, gdy ktokolwiek usłyszał hasło "Mandaryna", skrzywił się niczym przy zapachu spalonych ziemniaków. Dzisiaj, po kilkunastu latach, Marta Wiśniewska przeżywa swoiste zmartwychwstanie. Swoją porażkę przekuwa w sukces, dając ponownie koncerty, krzycząc "Haba!" i ruszając ustami w rytm swoich hitów. O taką zawodniczkę walczymy. Taką, która wybroni się z każdej sytuacji i wyjdzie z niej obronną ręką.

BRAMKARZ

Krzysztof Krawczyk

Wszyscy wiemy, że Krzysztof dawał wiarę, dawał spokój, dał gitarę, dał samochód, ale żony nie dał, i gola strzelić zapewne też nie. Byle było tak, że człowiek bardzo chce, bo bez chęci, to i Krzysiu da sobie władować bramę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@lebio.pl