DIETA ZMIENIAJĄCA RYSY TWARZY


Zanim zacznę, proszę o minutę ciszy dla nowego wyglądu Iggy Azalei...

... Dziękuję.

    Dieta zmieniająca rysy twarzy to nowa moda wśród gwiazd. Miałem to gdzieś do momentu, kiedy moja ulubiona raperka nie zastosowała tejże "DIETY". Nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym. Jeśli ktoś czuje się brzydki, chce ukryć ślady starzenia się, albo ma poprostu za dużo pieniędzy - niech się kroi i składa na nowo. To tylko i wyłącznie wybór tej osoby, a jeśli jeszcze ma jej być z tym lepiej? Proszę bardzo. Tylko kiedy po operacji, staje przed nami jakaś nieznana nam osoba... Tu zaczynają się schody.

    Botoks w usta, prostowanie nosa, kości policzkowe, piersi, tyłek - to już nie robi na nikim wrażenia. Praktycznie każdy z "celebrities" ma coś zrobione. O ile nie wszystko. I nie wiem co w tym strasznego. Chcą to robią. Różne ma to podłoża. Sztuczne, nie sztuczne - każda operacja zrobiona odpowiednio i z umiarem zazwyczaj daje wyczekiwany efekt. Ale kiedy ktoś po operacji zaczyna przypominać karykaturę samego siebie?


    Słynna Barbie z Ukrainy. Idealny przykład. Dziewczyna robiła sobie operacje, bo chciała wyglądać jak lalka. Nie wiem co na tej twarzy zaszło, nie wiem jaka ekipa remontowa maczała w tym palce, ale domyślam się, że na jednej ingerencji się nie skończyło. I wraca taka wyszpachlowana do rodziny na święta, a oni poszczuli TO psami. Nikt obcych na posesję nie zapraszał. Swoją drogą, taka ilość plastiku nigdy się nie rozłoży, więc w jej przypadku piękno może trwać wiecznie!

fot. AP

    Moja kochana Iggy, dlaczego to zrobiłaś, dlaczego wyglądasz teraz, jak jeden z braci z filmu "White Chicks" kiedy przebierali się za dwie białaski? Oglądając zdjęcia z gali Billboard Music Award, patrzyłem i nie wierzyłem w co widzę. Kim jesteś i czemu podajesz się za Iggy ?! Ciągle mam nadzieję, że to opuchlizna po jakimś pobiciu, przykryta toną tapety. To przykre. Zamiast usunąć mankamenty, zbudowałaś sobie twarz od nowa. A co gorsza, na instagramie mówisz, że podoba Ci się twój nowy look. WUT.

    Kochani pasjonaci obróbki chirurgicznej! Dbajmy o serca naszych rodziców i dziadków. Nie narażajmy ich na sytuacje, w których biedaczki widząc Was po latach, zastanawiają się kim jesteście i dlaczego macie klucze z ich domu. Korygujcie swoje kompleksy, naciągajcie skóre i pompujcie się botoksem, tylko z umiarem, tak żebym wiedział, że na koncercie Iggy Azalei gra Iggy a nie jej brat transseksualista.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

INSTAGRAM

@lebio.pl