Cześć! Co słychać?

Nazywam się Paweł, ale znajomi mówią na mnie Lebio. Jestem dość wysoki, dlatego zazwyczaj patrzę na każdego z góry. Zresztą góry to moja miłość, a we krwi mam góralską domieszkę. Pochodzę, wychowałem się i mieszkam w Gliwicach, ale przez chęć (hehe) zdobywania nauki i wyższego wykształcenia często bywam w Katowicach. Może nie jest to Oxford, ale też jest całkiem spoko. Lubię coś napisać, zrobić jakieś zdjęcie i dostawać atencję innych. W maju 2014 roku "my dreams came true" i powstała ta strona, dzięki której spełniam się w 100 % i mam wymówkę, żeby się nie uczyć. Jak każdy, marzę o tym, żeby codziennie rano budzić się, patrząc na brzeg Oceanu Atlantyckiego, pić kawę na tarasie, przeglądając świeżą prasę i pracować w gabinecie z wielkim oknem na ogród pełen egzotycznych roślin. Podobno trzeba mocno wierzyć w marzenia, a na pewno się spełnią. Ja wierzę.
A Ty?

O co tutaj chodzi?

Już tłumaczę. 

Na stronie znajdziesz dwie zakładki - PHOTOWORKS i HANDWRITING

PHOTOWORKS to wszystkie foteczki z sesji zdjęciowych, które wykonałem sam, własnymi "ręcami". No okej, może z pomocą makijażystów, stylistów i fryzjerów, ale czy to ważne? 

HANDWRITING prowadzi do moich tekstów. Znajdziesz tam:
bekę - Teksty, które wydają mi się śmieszne, ale co ja o tym wiem... 
powagę - Teksty, które napisałem bo się wkurwiłem, albo chciałem poruszyć jakiś ważny dla mnie temat i nie próbowałem obrócić go w żart.
rozmowy -  Z kim? Z każdym, kto w jakiś sposób mnie interesuje i chcę nim zainteresować innych. Albo go po prostu lubię. Albo chcę się nim podzielić, bo uważam, że na to zasługuje. Powodów jest wiele. Nawet Ty możesz być ciekawą osobą! 
popkultura - Wszystkie newsiki oraz komentarze dotyczące tego, co na topie, co w showbiznesie, kto z kim, gdzie i dlaczego. Do tego relacje z eventów o charakterze wszelakim. 
styl życia - Teksty, które powiedzą Ci co robić i jak żyć (albo i gnić)